Rozwój produktu

Twój pomysł – nasze wykonanie!

Naszym celem jest zapewnienie fachowego i kompleksowego wsparcia w zakresie realizacji projektu, począwszy od omówienia koncepcji, poprzez wykonanie narzędzi aż do wyprodukowania wyrobu gotowego, uwzględniając przy tym oczekiwania klienta.

Do podjęcia współpracy wystarczy nam pomysł! Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników omówi każdy szczegół, wykona trójwymiarową dokumentację a także model 3D, który pozwoli potwierdzić słuszność podejmowanych decyzji.

Kiedy już wiemy, jak ma wyglądać finalny produkt, przechodzimy do wykonania formy wtryskowej. Pomagamy dobrać optymalną charakterystykę formy, przygotowujemy jej projekt w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, a następnie wykonujemy ją z najwyższej jakości komponentów. Będąc potencjalnym operatorem tych form, dopełniamy wszelkiej starań, by praca przy użyciu tych form nich była jak najbardziej efektywna i przebiegała bez komplikacji.

Ponad 30 letni staż w zakresie produkcji na maszynach wtryskowych sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować produkt najwyższej jakości oraz terminowość jego wykonania. Pracujemy na maszynach wtryskowych i peryferiach niemieckich i austriackich producentów. W razie awarii staramy się wykonać prace remontowe-naprawcze we własnym zakresie, co zapewnia usuwanie występujących błędów i awarii w praktyce do minimum.